GoogleTranslate

Ukrainian Chinese (Traditional) English French German Italian Latvian Lithuanian Polish Spanish
 

Спосіб виділення високоочищеного стандарту тромбіну людини

(Права на винахід захищено патентом України)

            Розроблено простий і доступний спосіб виділення тромбіну людини за спрощеною технологією з максимальним скороченням тривалості очищення й запобіганням втрати ферментативної активності, одержанням якісного препарату з підвищеною стабільністю у водно-сольових розчинах (-20 °С) без використання дорогих імпортних стабілізаторів.

            Тромбін – ключовий фермент системи гемостазу. Протеоліз фібриногену тромбіном, що призводить до утворення фібринового згіустку, – найбільш досліджена біологічна функція тромбіну.Порушення регуляторної функції тромбіну призводять до розвитку тромботичних та гемофільних розладів, які нерідко призводсть до летального кінця.

            Гомогенний препарат тромбіну з молекулярною масою 36 кДа одержують з концентрату фактора IX. Хроматографію надосадової рідини проводять на гепарин-агарозі. Активність тромбіну визначають за часом згортання фібриногену Як стандарт для побудови калібрувальної кривої використано тромбін людини фірми «Sigma» (США

            Запропонований спосіб виділення тромбіну містить оптимальні умови для стабілізації. Препарат зберігається у водно-сольовому розчині (-20 °С) більше року.

Виходячи із ступеня чистоти та стабільності препарату тромбіну, його можна рекомендувати для вирішення багатьох питань експериментальних досліджень і лабораторної клінічної практики.

Розроблено Інститутом біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України.

Адреса: Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України,

вул. Леонтовича, 9, Київ 01601, Україна

Довідки: Тел.: 380-44-235-71-57; Fах: 380-44-279-63-65;

Е-таil: tto@biochem.kiev.ua