GoogleTranslate

Ukrainian Chinese (Traditional) English French German Italian Latvian Lithuanian Polish Spanish
 

 

Оголошено конкурс на здобуття стипендій Київського міського голови для обдарованої молоді

 

Лист НАН України про оголошення конкурсу

№9к/2392-8 від 12.12.2013 р

Згідно з розпорядженням Київського міського голови від 19.11.2002 № 339 (зі змінами від 27.11.2007 №650) встановлено 50 щорічних стипендій для обдарованої молоді (далі – стипендія) у розмірі 1700 грн. кожна. Відповідно до Положення про стипендію Київського міського голови для обдарованої молоді в конкурсі можуть брати участь молоді (віком до 35 років) науковці НАН України, що мешкають у м. Києві.

Науковим установам необхідно висунути одну кандидатуру на призначення стипендії Київського міського голови для обдарованої молоді та до 1 березня 2014 р. подати до Комісії по роботі з науковою молоддю НАН України (01601, м. Київ, вул. Володимирська, 54, Президія НАН України, к.320, тел. (044) 239-64-51, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) необхідні матеріали.

 

До комісії по роботі з науковою молоддю НАН України подаються такі матеріали:

– клопотання про призначення стипендії на бланку установи за підписом керівника установи, скріплене печаткою;

– відомості про наукові досягнення (паперовий та електронний примірники), перелік наукових праць, підписаний претендентом, засвідчений вченим секретарем установи та скріплений печаткою;

а також засвідчені у відділі кадрів:

– особовий листок з обліку кадрів кандидата, підписаний начальником кадрової служби за місцем роботи або навчання, скріплений печатками (гербовою на фотокартці та печаткою, що засвідчує підписи начальника кадрової служби та кандидата);

– копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду (2 прим.);

– копію паспорта, всі сторінки із записами і чисту сторінку після відмітки про реєстрацію (2 прим.);

– копії грамот, дипломів, відзнак, отримані за інші досягнення тощо.

Також молодим вченим відповідно до Закону України від 01.06.2010 №2297 «Про захист персональних даних» необхідно дати Згоду на збір та обробку персональних даних кандидата (якщо така Згода не давалась у минулі роки) та фотокартку кандидата на здобуття стипендії (в електронному вигляді).

Взяти до уваги, що за інших рівних умов перевага при конкурсному відборі надаватиметься молодим ученим, які мають науковий ступінь.