Інститут Біохімії НАН України

Palladin Institute of Biochemistry of the National Academy of Sciences of Ukraine NASU

 • Full Screen
 • Wide Screen
 • Narrow Screen
 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Колектив співробітників Інституту біохімії ім. О.В.Палладіна щиро поздоровляє:

Print PDF

 Колектив співробітників Інституту біохімії

ім. О.В.Палладіна щиро поздоровляє:

СЕРГІЯ ОЛЕКСІЙОВИЧА КОСТЕРІНА

з обранням дійсним членом Національної академії наук України,

МАРИНУ ВОЛОДИМИРІВНУ СКОК

з обранням членом-кореспондентом Національної академії наук України.

Пишаємося Вами, дорогі наші колеги, і зичимо подальших успіхів!

Синтез функціональних наночастинок срібла та їх використання в репродуктивній біотехнології

Print PDF

 Шановні колеги! Науковий семінар «Актуальні проблеми сучасної біохімії» Інституту біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України продовжує свою роботу.  17 березня 2015 р. (вівторок) о 10-30 на засіданні семінару в Актовій залі Інституту будемо слухати доповідь Василя Сирватки (Інститут біології тварин НААН, м.Львів) «Синтез функціональних наночастинок срібла та їх використання в репродуктивній біотехнології». На семінарі доповідач хотів би апробувати результати, які були одержані ним при виконанні кандидатської дисертації. Традиційно до цього листа додаємо файл, що містить авторські тези доповіді в оригіналі. Запрошуємо Вас та Ваших колег до участі у роботі нашого семінару.

 З повагою – С.О.Костерін.

Read more...

Конференція молодих учених 2015

Print PDF

Вельмишановні колеги!

Дирекція Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна Національної академії наук України спільно з Радою молодих вчених планують 23-24 квітня 2015 року провести наукову Конференцію молодих учених «Актуальні проблеми біохімії та біотехнології – 2015», присвячену 110 річниці від дня народження академіка М.Ф.Гулого.

Read more...

Рейтинги, індекси, бази даних наукової літератури і сервіси для науковців. Де і чому втрачає український вчений і як покращити показники української науки

Print PDF

Шановні колеги! Науковий семінар «Актуальні проблеми сучасної біохімії» Інституту біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України продовжує свою роботу.  10 лютого 2015 р. (вівторок) о 10-30 на засіданні семінару в Актовій залі Інституту будемо слухати доповідь к.б.н, с.н.с. відділу сигнальних систем клітини Інституту молекулярної біології і генетики НАН України Тихонкової Ірини «Рейтинги, індекси, бази даних наукової літератури і сервіси для науковців. Де і чому втрачає український вчений і як покращити показники української науки». Традиційно до цього листа додаємо файл, що містить авторські тези доповіді в оригіналі. Запрошуємо Вас та Ваших колег до участі у роботі нашого семінару.

З повагою – С.О.Костерін.

Read more...

Вплив N-стеароїлетаноламіну на ліпідний склад плазми крові, печінки та підшлункової залози щурів за інсулінорезистентності, викликаної аліментарним ожиріння

Print PDF

Шановні колеги! Науковий семінар «Актуальні проблеми сучасної біохімії» Інституту біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України продовжує свою роботу. 3 лютого 2015 р. (вівторок) о 10-30 на засіданні семінару в Актовій залі Інституту будемо слухати доповідь м.н.с. відділу біохімії ліпідів ІБХ НАН України Онопченко Олександри  «Вплив N-стеароїлетаноламіну на ліпідний склад плазми крові, печінки та підшлункової залози щурів за  інсулінорезистентності, викликаної аліментарним ожирінням».  Мова йде за апробацію кандидатської дисертації. Традиційно до цього листа додаємо файл, що містить авторські тези доповіді в оригіналі. Запрошуємо Вас та Ваших колег до участі у роботі нашого семінару.
З повагою – С.О.Костерін.

Read more...

XI український біохімічний конгрес

Print PDF

XI український біохімічний конгрес

6–10 жовтня 2014 р., м. Київ

 Серед природничих фундаментальних наук біохімія посідає особливе місце, оскільки перед нею стоїть надзвичайно важлива і цікава задача – всебічне дослідження хімічних та фізико-хімічних процесів, які перебігають у живих організмах. Наразі очевидно, що біохімічна наука переживає небувалий прогрес, зумовлений бурхливим розвитком нових методів і технологій, що ґрунтуються на поєднанні досягнень суто біохімії, клітинної та молекулярної біології, імунології, генної інженерії, математичного та комп’ютерного моделювання. Отже, ми сьогодні цілком можемо розглядати біохімію як комплексну трансдисциплінарну науку, яка активно залучає до наукового пошуку методи молекулярної і клітинної біології, молекулярної генетики, фізики, хімії (зокрема, фізичної, органічної, біоорганічної та супрамолекулярної), а також математики. Натепер досягнуто значного прогресу в розвитку таких «перехресних» напрямів біохімічної науки, як: дослідження структурно-функціональних властивостей біологічних макромолекул і надмолекулярних комплексів; вивчення механізмів ензиматичного каталізу; з’ясування іонних, молекулярних та мембранних механізмів внутрішньоклітинної сигналізації; дослідження біохімічних основ диференціації, проліферації та апоптозу клітин; розшифрування геному людини та геному інших організмів; спрямоване створення нових фармакологічних та фізіологічно активних речовин; впровадження нанобіотехнологій. І вже сьогодні зазначені здобутки знаходять практичне застосування в медицині, харчовій промисловості, сільському господарстві, охороні довкілля тощо.

Read more...

Page 1 of 25

 • «
 •  Start 
 •  Prev 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  Next 
 •  End 
 • »

      German-Ukrainian Symposium of Nanoscience and Nanotechnology 2008     International Union of Biochemistry and Molecular Biology        Ukrainian festival of science.    National Academy of Sciences of Ukraine     Scientific conferences, congresses, seminars, reading     8th Parnas Conference