Оберіть свою мову

Телефонний довідник

 
 

GoogleTranslate

Ukrainian English Estonian French German Italian Latvian Lithuanian Polish Spanish
 

Спосіб отримання тромбіну

(Права на корисну модель захищено патентом України).

 Розроблено спосіб отримання високоочищеного препарату тромбіну з плазми крові для використання в лабораторній і клінічній діагностиці порушень функціонування системи зсідання крові та фібринолізу за патології.

    Суть способу полягає в безпосередній активації протромбіну плазми крові до тромбіну екамуліном - активатором протромбіну, іммобілізованим на BrCN-Sepharose, який отримано з отрути ефи багатолускової (Echis multisquamatis) в Інституті біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України.

 Використання для одержання тромбіну стабільного при багаторазовому використанні іммобілізованого активатора протромбіну на BrCN-Sepharose обумовлює стандартизацію процесу активації; одержаний тромбін не потребує діалізу та додаткової очистки від активатору протромбіну.

 Отриманий цим способом тромбін після активації протромбіну протягом 1,5 год. має активність 695±70 NIH/мг без додаткової очистки. А тромбін, отриманий способом найближчого аналога після активації протягом 1,5 год. та додаткової хроматографічної очистки має активність 500±70 NIH/мг.

 Спосіб є високоефективним, оскільки дозволяє без додаткової очистки отримати препарати тромбіну високої активності - 695±70 NIH/мг порівняно з найближчим аналогом (Пат. 5,151,355 US. Опубл. 29.09.1992.) - 500±70 NIH/мг).

Перевагами розробленого способу для отримання тромбіну, є:        

- можливість стандартизації для багаторазового використання екамулін-Sepharose - стабільного іммобілізованого активатора протромбіну екамуліну на сорбенті BrCN-Sepharose;

- отриманий тромбін не потребує додаткової очистки від активатора протромбіну.

- оптимальний час отримання тромбіну складає 1-1,5 год.

Таким чином, спосіб, що заявляється, дозволяє отримувати тромбін високої активності без додаткової очистки, використовуючи при цьому стандартизований активатор протромбіну багаторазового використання (екамулін-Sepharose).

 

Розроблено у відділі структури і функціі білка Інституту біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України.

Контакти:

Teл.: +380 (44) 235-7157.     Факс: +380 (44) 234-1296.

E-mail: tto@biochem.kiev.ua.      http://biochemistry.org.ua

Адреса: Інститут  біохімії  ім. О.В. Палладіна НАН України,

вул. Леонтовича, 9, м. Kиїв, 01054, Україна.