Оберіть свою мову

Телефонний довідник

 
 

GoogleTranslate

Ukrainian English Estonian French German Italian Latvian Lithuanian Polish Spanish
 

 

Оголошено конкурс на здобуття Премій Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.11.2007

№1333, якою затверджено Положення про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України (далі – Положення), щорічно присуджуються 60 премій Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України (далі – премія) у розмірі 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян кожна. Цим Положенням визначено, що премія присуджується до Дня молоді особам віком до 35 років, особливі досягнення яких сприяють розвитку суспільно-економічного життя України та утвердженню її міжнародного авторитету.

З метою організації участі молодих учених НАН України у конкурсі на здобуття зазначеної Премії в номінації „За наукові досягнення” до 1 лютого 2014 р. подати до Комісії по роботі з науковою молоддю НАН України (01601, м. Київ, вул. Володимирська, 54, к.320, тел. (044) 239-64-51, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) матеріали щодо однієї кандидатури на премію.

При поданні науковою установою НАН України кандидатури молодого науковця на здобуття премії необхідно врахувати таке:

– премія присуджується за досягнення впродовж 2013 року (за наявності таких досягнень до уваги також можуть братися досягнення кандидата у попередніх роках);

– при конкурсному відборі та висуненні кандидатур від НАН України за інших рівних умов перевага надаватиметься молодим ученим, які мають науковий ступінь.