Оберіть свою мову

Телефонний довідник

 
 

GoogleTranslate

Ukrainian English Estonian French German Italian Latvian Lithuanian Polish Spanish
 

В Інституті ім. О.В.Палладіна НАН України з 1998 року відновлено роботу Ради молодих науковців (РМН), до складу якої входять співробітники Інституту, віком до 35 років, а також студенти-практиканти та аспіранти, які виконують свої роботи на базі Інституту. На сьогодні голова ради - к.б.н. Корольова Д.С., заступник – Чернишенко В.О., секретар – Касаткіна Л.О. Діяльність Ради спрямована на інтеграцію наукової роботи молодих учених. Члени Ради беруть участь в наукових семінарах, на яких розглядаються актуальні питання сучасної біохімії та біотехнології. Теми цих семінарів можна дізнатися за оголошеннями на сайті Інституту.

В Інституті біохімії стало доброю традицією щороку проводити конференції молодих учених під загальною назвою «Актуальні проблеми біохімії та біотехнології». З матеріалами цих конференцій всі бажаючі можуть ознайомитись на сторінках Українського біохімічного журналу.

В роботі Конференції беруть участь молоді науковці з різних інститутів біологічного профілю, а також студенти вищих навчальних закладів України. Слід відмітити, що з кожним роком рівень представлених робіт зростає та розширюється географія учасників, що свідчить про зацікавленість молодих учених в участі у Конференції.

Для оцінки робіт створюється конкурсна комісія, до складу якої входять провідні вчені-біохіміки різних Інститутів НАН України. За результатами таємного голосування визначаються переможці конкурсів. Учасники, роботи яких викликали найбільшу зацікавленість аудиторії, а також переможці конкурсу, отримують почесні грамоти та грошові премії. Рукописи робіт конкурсантів, як правило, публікуються у розгорнутому вигляді в «Українському біохімічному журналі».

Проведення конференцій та наукових семінарів дозволяє молодим ученим, аспірантам, викладачам, студентам старших курсів поділитися зі своїми колегами думками щодо основних напрямків розвитку біохімічних досліджень та щодо власних досліджень, налагодити нові зв''язки і, тим самим, підняти рівень своїх наукових робіт. Тому, ми ласкаво просимо всіх молодих науковців взяти участь у майбутніх конкурсах, що будуть проходити в нашому Інституті. Будь ласка, слідкуйте за нашими оголошеннями щодо проведення наступних Конференцій.