Оберіть свою мову

Телефонний довідник

 
 

GoogleTranslate

Ukrainian English Estonian French German Italian Latvian Lithuanian Polish Spanish
 

Загальна інформація

Реєстрація учасників з’їзду, церемонії урочистого відкриття та закриття з’їзду, пленарні доповіді, секційні засідання (4-5 секцій паралельно),стендові повідомлення, круглі столи, а також розташування спонсорів та кава-брейки відбудуться в корпусі Гуманітарних факультетів ОНУ за адресою :м. Одеса, Французький бульвар 24/26.

Важливі дати:
15 травня 2010 р.– останній строк реєстрації для участі у з’їзді та подання рефератів усних і стендових доповідей для публікації у матеріалах з’їзду продовжено.
30 червня 2010 р. – останній строк сплати організаційних внесків.
13 вересня 2010 р. – день заїзду учасників і відкриття Х Українського біохімічного з’їзду, яке включатиме урочисту церемонію, пленарні лекції та концерт.
17 вересня 2010 р. – останній день роботи  з’їзду і роз’їзд учасників.

Реєстраційну форму (анкету учасника з’їзду) та тези доповідей необхідно надіслати до 30 квітня 2010 р. обов’язково через вебсайт з’їзду та/або на електронну адресу: Данилович Ганні Вікторівні Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Організаційний внесок (включаючи друкування тез) для учасників з’їзду становитиме 500 грн., для молодих вчених до 35 років - 250 грн., для аспірантів і студентів - 150 грн. Оплата лише  друкування тез  - 100 грн.

Усі грошові перекази необхідно зробити до 30 червня 2010 р. на рахунок Всеукраїнської громадської організації «Українське біохімічне товариство», код 26111530, рахунок № 260083011627, АТ Банк «Національні інвестиції» м. Києва, МФО 300498 та повідомити про це в секретаріат з’їзду: Черниш Ірині Юріївні Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

При переказі обов’язково вказати дату оплати, прізвище, ім’я та по батькові, назву та адресу установи, в якій працюють автори, а також призначення оплати (оргвнесок чи друкування тез).


Тези будуть опубліковані у спеціальному випуску Українського біохімічного журналу.