Оберіть свою мову

Телефонний довідник

 
 

GoogleTranslate

Ukrainian English Estonian French German Italian Latvian Lithuanian Polish Spanish
 

Шановні  колеги,  вітаю  Вас!  Інформую,  що  чергове  засідання
наукового семінару Інституту біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України "Актуальні питання сучасної біохімії" відбудеться 22-го лютого (вівторок)  о  10-30  ранку  в  Актовій залі Інституту. Будемо слухати доповідь "Метод фотонної кореляційної спектроскопії та
його застосування в біофизіці та біохімії", доповідає - старший науковий співробітник лабораторії оптичних методів дослідження
ІБХ НАНУ, кандидат технічних наук Чуніхін Олександр Юрійович. Традиційно додаю файл, що містить авторські тези доповіді. Будемо раді зустрітися  з  Вами та Вашими колегами на засіданні нашого семінару. З повагою - С.О.Костерін.

 

ТЕЗИ

доповіді на тему: «Метод фотонної кореляційної спектроскопії та його застосування в біофізиці та біохімії»

(доповідач - старший науковий співробітник лабораторії оптичних методів дослідження Інституту біохімії НАН України, кандидат технічних наук Чуніхін Олександр Юрійович).

У доповіді буде акцентовано увагу на фізичних основах методу фотонної кореляційної спектроскопії, надано інформацію про головні характеристики лазерного кореляційного спектрометра Malvern “Zetasizer-3”, проаналізовані можливості використання цього приладу при вирішенні деяких експериментальних задач у біофізиці та біохімії.

Будуть наведені приклади відповідних досліджень, що проводяться в ІБХ НАНУ з використанням Malvern “Zetasizer-3”.

Планується обговорити переваги і обмеження зазначеного методу.

Буде акцентовано увагу на міжнародних стандартах фотонної кореляційної спектроскопії, а також на вимогах та рекомендаціях для дослідників, які використовують цей метод у своєму науковому пошуку.