Оберіть свою мову

Телефонний довідник

 
 

GoogleTranslate

Ukrainian English Estonian French German Italian Latvian Lithuanian Polish Spanish
 

Застосування N-стеароїлетаноламіну як лікарського засобу для терапії цукрового діабету І та ІІ типів

(Права на винахід захищені патентом України)

Відома речовина N-стеароїлетаноламін (2-(N-октадеканоїл)-аміноетанолу) застосовується як лікарський засіб для терапії цукрового діабету І та ІІ типів, ускладнених ангіопатіями,

Лікарський засіб N-стеароїлетаноламін є фізично та хімічно стійким у зовнішньому та внутрішньому середовищах, має гіпоглікемічні та ангіопротекторні властивості, коригує та компенсує порушення ліпідного обміну, інгібує вільнорадикальні процеси у клітинах та тканинах.

Пропонується застосування N-стероїлетаноламіну як препарату для лікування цукрового діабету І та ІІ типу, що ускладнені діабетичними ангіопатіями.

N-стероїлетаноламін знижує вміст глюкози у крові, чинить ангіопротекторний вплив, відновлюючи ендотелій-залежні судинні реакції у щурів із стрептозотоциновим цукровим діабетом, а також здатний модифікувати та стабілізувати ліпідний склад клітинних мембран за умов активації процесів перекисного окислення, що й складає основу його протидіабетичних фармакотерапевтичних властивостей.

Лікарський засіб N-стеароїлетаноламін може бути застосований перорально у вигляді твердих та мяких лікарських форм для внутрішнього вживання.

Ефективний та недорогий лікарський засіб N-стеароїлетаноламін можна отримати з вітчизняної сировини.

Розроблено Інститутом біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України.

Адреса: Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України,

вул. Леонтовича, 9, Київ 01601, Україна

Довідки: Тел.: 380-44-235-71-57; Fах: 380-44-279-63-65;

Е-таil: tto@biochem.kiev.ua