Оберіть свою мову

Телефонний довідник

 
 

GoogleTranslate

Ukrainian English Estonian French German Italian Latvian Lithuanian Polish Spanish
 

Cпociб oдepжaннявітамін D3-Е білкового комплексу та отриманий цим способом лікувально-профілактичний вітамінний препарат

(Права на винахід та корисну модель захищено патентами України)

Cпociб oдepжaння вітамін D3-Е білкового комплексу вдосконалює промисловий спосіб отримання вітамін D3-E білкового комплексу та готової форми відомого препарату Відеїн, забезпечуючи:

-       підвищення ємності зв'язування вітамінів D3 та Е з казеїном та міцність цих зв'язків;

-       збільшення терміну зберігання вітамін D3-E-вмістних препаратів у 2 рази;

-       отримання бактеріально очищеної субстанції.

Загальна схема пропонованого способу включає три основні етапи:

-       попереднє очищення казеїну;

-       фінішне очищення казеїну;

-       одержання вітамін D3-E білкового комплексу.

Введення в технологічний цикл операції фінішного очищення казеїну шляхом пропускання білкового розчину через мікро- або ультрафільтаційні мембрани надає можливість не тільки звільнитися від механічних домішок, денатурованого білка, але й, як підтверджено дослідами, змінюють амінокислотний склад білка.

Використання такого способу очищення білка призводить до

-       зниження вмісту цистеїну на 50 %, присутність якого є однією з причин

зменшення доступності центрів зв'язування щодо вітамінів D3, Е або інших жиророзчинних вітамінів.

-       зниження вмісту білковозв'язаних ліпідів: загальних ліпідів на 50 %, фосфоліпідів

на 60 %, загального холестеролу на 70 %, які конкурують з жиророзчинними вітамінами за

центри зв'язування з білком.

Ці два вищеназваних фактора підвищують ємність зв'язування вітамінів D3 та Е, внаслідок чого відсоток зв'язування вітаміну D3 дорівнює 100 %, зростає можливість підвищення кількості введення вітаміну Е у білковий комплекс. та терміну зберігання активних компонентів у препараті при кімнатній температурі не вище 22°С з 2,6 років практично до 5 років, у той час, як термін зберігання діючих інгредієнтів за способом, визначеним у прототипі, складає 2,5 роки.

З використанням пропонованого способу одержана ефективна форма препарату вітамін D3-E білкового комплексу з розширеним допуском концентрації вітаміну D3 вітаміну Е та додаткового введення інших форм наповнювачів та розріджувачів з метою розширення кола використання препарату та підвищення його профілактичного та лікувального ефекту.

Створений за пропонованим способом лікувально-профілактичний вітамінний препарат D3-E білкового комплексу регулює метаболічні процеси, введення до складу препарату вітаміну Е в фізіологічних дозах поліпшує структурно-функціональний стан кісткової тканини, структуру та функцію епіфізарного хряща.

200 мг разової дози препарату містить 1000-5000 МО вітаміну D3 і 0,1-4,0 мг вітаміну Е.

Вітамін D3 може бути застосований в різних фармацевтичних формах: відехолу (комплексу з холестерином), кристалічним вітаміном D3 або у формі активних метаболітів вітаміну D3. Вітамін Е може бути використаний у комплексі з білком або інших фармацевтичних формах. Препарат може містити фармацевтично допустимі наповнювачі (глюкозу, целюлозу, цукор тощо), розріджувачі або їх комбінації, ароматизатор (смаковий агент).

Лікувально-профілактичний вітамінний препарат D3-E білкового комплексу виконується у вигляді твердої разової форми (таблеток з плівковим покриттям, капсул, сипучого порошку).

Розроблено Інститутом біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України.

Контакти:

Teл.: +380 (44) 235-7157.     Факс: +380 (44) 234-1296.

E-mail: tto@biochem.kiev.ua.      http://biochemistry.org.ua

Адреса: Інститут  біохімії  ім. О.В. Палладіна НАН України,

вул. Леонтовича, 9, м. Kиїв, 01054, Україна.