Оберіть свою мову

Телефонний довідник(Оновлена версія за 2025р.)

 
 

GoogleTranslate

Ukrainian Bulgarian Czech Danish English Estonian Finnish French German Greek Hungarian Italian Japanese Latvian Lithuanian Norwegian Polish Portuguese Romanian Slovak Slovenian Spanish Turkish
 

Cпociб oдepжaннявітамін D3-Е білкового комплексу та отриманий цим способом лікувально-профілактичний вітамінний препарат

(Права на винахід та корисну модель захищено патентами України)

Cпociб oдepжaння вітамін D3-Е білкового комплексу вдосконалює промисловий спосіб отримання вітамін D3-E білкового комплексу та готової форми відомого препарату Відеїн, забезпечуючи:

-       підвищення ємності зв'язування вітамінів D3 та Е з казеїном та міцність цих зв'язків;

-       збільшення терміну зберігання вітамін D3-E-вмістних препаратів у 2 рази;

-       отримання бактеріально очищеної субстанції.

Загальна схема пропонованого способу включає три основні етапи:

-       попереднє очищення казеїну;

-       фінішне очищення казеїну;

-       одержання вітамін D3-E білкового комплексу.

Введення в технологічний цикл операції фінішного очищення казеїну шляхом пропускання білкового розчину через мікро- або ультрафільтаційні мембрани надає можливість не тільки звільнитися від механічних домішок, денатурованого білка, але й, як підтверджено дослідами, змінюють амінокислотний склад білка.

Використання такого способу очищення білка призводить до

-       зниження вмісту цистеїну на 50 %, присутність якого є однією з причин

зменшення доступності центрів зв'язування щодо вітамінів D3, Е або інших жиророзчинних вітамінів.

-       зниження вмісту білковозв'язаних ліпідів: загальних ліпідів на 50 %, фосфоліпідів

на 60 %, загального холестеролу на 70 %, які конкурують з жиророзчинними вітамінами за

центри зв'язування з білком.

Ці два вищеназваних фактора підвищують ємність зв'язування вітамінів D3 та Е, внаслідок чого відсоток зв'язування вітаміну D3 дорівнює 100 %, зростає можливість підвищення кількості введення вітаміну Е у білковий комплекс. та терміну зберігання активних компонентів у препараті при кімнатній температурі не вище 22°С з 2,6 років практично до 5 років, у той час, як термін зберігання діючих інгредієнтів за способом, визначеним у прототипі, складає 2,5 роки.

З використанням пропонованого способу одержана ефективна форма препарату вітамін D3-E білкового комплексу з розширеним допуском концентрації вітаміну D3 вітаміну Е та додаткового введення інших форм наповнювачів та розріджувачів з метою розширення кола використання препарату та підвищення його профілактичного та лікувального ефекту.

Створений за пропонованим способом лікувально-профілактичний вітамінний препарат D3-E білкового комплексу регулює метаболічні процеси, введення до складу препарату вітаміну Е в фізіологічних дозах поліпшує структурно-функціональний стан кісткової тканини, структуру та функцію епіфізарного хряща.

200 мг разової дози препарату містить 1000-5000 МО вітаміну D3 і 0,1-4,0 мг вітаміну Е.

Вітамін D3 може бути застосований в різних фармацевтичних формах: відехолу (комплексу з холестерином), кристалічним вітаміном D3 або у формі активних метаболітів вітаміну D3. Вітамін Е може бути використаний у комплексі з білком або інших фармацевтичних формах. Препарат може містити фармацевтично допустимі наповнювачі (глюкозу, целюлозу, цукор тощо), розріджувачі або їх комбінації, ароматизатор (смаковий агент).

Лікувально-профілактичний вітамінний препарат D3-E білкового комплексу виконується у вигляді твердої разової форми (таблеток з плівковим покриттям, капсул, сипучого порошку).

Розроблено Інститутом біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України.

Контакти:

Teл.: +380 (44) 235-7157.     Факс: +380 (44) 234-1296.

E-mail: tto@biochem.kiev.ua.      http://biochemistry.org.ua

Адреса: Інститут  біохімії  ім. О.В. Палладіна НАН України,

вул. Леонтовича, 9, м. Kиїв, 01054, Україна.