Оберіть свою мову

Телефонний довідник

 
 

GoogleTranslate

Ukrainian English Estonian French German Italian Latvian Lithuanian Polish Spanish
 

Шановні колеги, вітаю Вас! Науковий семінар Інституту біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України «Актуальні проблеми сучасної біохімії» продовжує свою роботу. 18 жовтня 2016 р. (вівторок) о 10-30 в Актовій залі Інституту будемо слухати доповідь к.б.н. Тіхонкової І. (ІМБГ НАН України). Тема доповіді: «Можливості платформи Web of Science (Thomson Reuters) для якісних наукових досліджень». Авторські тези доповіді, як завжди, додаються. Запрошуємо Вас та Ваших колег до участі у роботі нашого семінару.
З повагою – С.О.Костерін.

Методичний семінар «Можливості платформи Web of Science (Thomson Reuters) для якісних наукових досліджень.
(Web of Science Core Collection, Journal Citation Report, EndNote, ResearcherID)

Доповідач – к.б.н. ТІХОНКОВА (ІМБГ НАН УКРАЇНИ

Якісні наукові дослідження починаються з глибокого опрацювання наукової літератури відповідного профілю. Зважаючи на існування більше 100000 наукових журналів в світі, і нерівномірність розподілу значущих публікацій по виданням для пошуку літератури варто використовувати базу даних Web of Science (Thomson Reuters), яка є найстарішою наукометричною базою даних, заснованою Юджином Гарфілдом, фундатором ISI (Institute of scientific information, 1960 рік). До неї вже більше 50 років ретельно заносять усі бібліографічні відомості по кращим виданням, що забезпечує коректне індексування майже 13000 видань в трьох тематичних індексах з природничих наук SCIE, з соціальних - SSCI та гуманітарних AHCI і 5000 видань в політематичному індексі ESCI.

Платформа  Web of Science дає можливість науковцю знайти не лише актуальну і перевірену інформацію за темою дослідження,  а також потенційних співвиконавців з інших країн, установи партнери та визначитися з можливими джерелами фінансування.

Повна індексація усіх переліків літератури усіх видань колекції (більше 1 млрд. записів), створює можливості точних наукометричних оцінок і прогнозів для розвитку певної наукової галузі та установи.

На семінарі буде розглянуто:
Робота з платформою Web of Science пошук, аналіз, збереження релевантної інформації.
Аналіз і підбір видань в Journal Citation Reportю
Безкоштовний референс менеджер EndNote base, що дозволяє зберігати відібрану в Web of Science інформацію і суттєво полегшує оформлення публікацій за форматом певного видання.

Нещодавно розроблена функція Match значно скорочує час підбору видання для публікації.

ResearcherID ідентифікатор науковця, який дозволяє автору представити власні здобутки, порівняти їх з світовими аналогами і представити українські видання та науково-дослідні установи науковій спільноті.

Інститут біохімії ім О.В. Палладіна має тестовий доступ до Web Of Science.Не втрачайте можливості працювати з перевіреними джерелами.

Запрошуються науковці, аспіранти, студенти, бібліотекарі .