Оберіть свою мову

Телефонний довідник

 
 

GoogleTranslate

Ukrainian English Estonian French German Italian Latvian Lithuanian Polish Spanish
 

Засіб для профілактики та лікування інфекцій, спричинених вірусами

простого герпесу 1 та 2 типів

(Захищено патентом України на винахід № 119380)

 

Проблема.  Надзвичайно висока захворюваність на герпесвірусні інфекції є однією з актуальних в сучасній медицині. Вірусами простого герпесу 1 типу (ВПГ-1) інфіковано юлизько 60-90 % дорослого і дитячого населення Землі. В асоціації з іншими збудниками (папіломавірусами, хламідіями тощо) вірус простого герпесу 2 типу (ВПГ-2) бере участь у розвитку неопластичних процесів в організмі людини, зокрема раку шийки матки та раку передміхурової залози, індукує процеси атеросклерозу, фатальний вплив на перебіг вагітності, плід та новонародженого.

Створено: новий високоефективний і безпечний антигерпетичний засіб для профілактики та лікування інфекцій, спричинених вірусами простого герпесу 1 та 2 типів.

 

Склад: діюча речовина  N-стеароїлетаноламін (NSE), що є активним компонентом мембран клітин з комплексом потужних фармакологічних і біологічних властивостей: мембранопротекторних, антиоксидантних, адаптогенних, антиалергічних, антизапальних, гіпоглікемічних, ангіопротекторних.

 

Антигерпетичні властивості: NSE за концентрації 1·10-6-1·10-9 Μ має високу антигерпетичну активність із хіміотерапевтичним індексом 1·103 відносно репродукції вірусу простого герпесу 1 і 2 в культурі клітин RK13 та є високоефективним засобом для профілактики й лікування інфекції, спричиненої вірусами простого герпесу 1 типу, у рекомендованих дозах.

Переваги:

  • засіб позбавлений побічних дій і протипоказань відомих протигерпетичних препаратів, таких як Аміксин, Неовір, Віферон, Ларифан, Панавір, Віролекс (діюча речовина Ацикловір) та похідні Ацикловіру - препарати Валавір, Герпевір тощо.
  • характерна відсутність токсичної та побічної дії на організм,
  • хімічна стійкість в зовнішньому та внутрішньому середовищах організму,
  • не має протипоказань до застосування,
  • може бути застосовано для всіх вікових груп населення.

Спосіб застосування: у рекомендованих дозах засіб застосовується перорально у вигляді твердих і рідких форм для внутрішнього вживання.

 

Виробництво: засіб може виготовлятися на обладнанні вітчизняних фармацевтичних підприємств з вітчизняної сировини, він має доступну собівартість, простий у виробництві.

Розроблено: у відділі біохімії ліпідів Інституту біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України

Апробовано: у ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В.Громашевського НАМН України».

Контакти:

Тел.: 380-44-235-71-57; Fах: 380-44-279-63-65;

Е-таil: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ,  www.biochemistry.org.ua .

Адреса: Інститут біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України,

вул. Леонтовича, 9, Київ 01054, Україна