Оберіть свою мову

Телефонний довідник(Оновлена версія за 2025р.)

 
 

GoogleTranslate

Ukrainian Bulgarian Czech Danish English Estonian Finnish French German Greek Hungarian Italian Japanese Latvian Lithuanian Norwegian Polish Portuguese Romanian Slovak Slovenian Spanish Turkish
 

Тест-система для визначення плазміногену в плазмі крові

(Захищено патентом України на винахід № 104060)    

Проблема. При багатьох захворюваннях відбувається порушення балансу між системами зсідання крові та фібринолізу, що вимагає контролю в плазмі крові рівня компонентів цих систем, зокрема плазміногену. Плазміноген – центральний білок фібринолітичної системи, зниження фібринолітичного потенціалу плазми крові є одним із факторів ризику тромбоутворення.

Сьогодні в медичній практиці для діагностики системи гемостазу в нормі та при різноманітних патологіях застосовують тест-системи для визначення плазміногену, в основі яких лежать різні принципи та методологічні підходи: спонтанний еуглобуліновий лізис, стимульований еуглобуліновий лізис, лізис хромогенних субстратів, гідроліз казеїну, імуноферментний аналіз, лізис фібринового згустку. Суттєвими недоліками цих тест-систем є візуальна реєстрація результатів, визначення концентрації проферменту, а не його функціональної активності, одержання завищених показників, тривале виконання аналізу, трудомісткість та висока вартість.

 

Створено: тест-систему для ефективного визначення плазміногену в плазмі крові шляхом вимірювання часу напівлізису згустку фібрину, за яким розраховують швидкість лізису згустку фібрину та визначають концентрацію плазміногену в плазмі крові за калібрувальною кривою залежності швидкості лізису фібринового згустку від концентрації плазміногену..

Склад:

  • стрептокіназа;
  • концентрат буферного розчину;
  • фібрин-мономер бика (ліофільно висушений або розчин).

Переваги:

  • використовує як джерело фізіологічного субстрату фібрин-мономер бика без домішок плазміногену;
  • дозволяє автоматично з високою точністю та відтворюваністю визначити час напівлізису фібринового згустку, за допомогою якого визначають плазміноген;
  • на результати визначення плазміногену в плазмі крові не впливають концентрації фібриногену в досліджуваних зразках;
  • процес визначення плазміногену потребує менше технологічних операцій, а, отже, й часу;
  • має доступну вартість; не має вітчизняних аналогів.

Застосування: в лабораторній діагностиці для аналізу крові при порушеннях системи гемостазу.

Розроблено та апробовано:  у відділі  хімії  та  біохімії  ферментів  Інституту  біохімії  ім. О.В. Палладіна НАН України.

Контакти:

Teл.: +380 (44) 235-7157.     Факс: +380 (44) 234-1296.

E-mail: tto@biochem.kiev.ua.      http://biochemistry.org.ua

Адреса: Інститут  біохімії  ім. О.В. Палладіна НАН України,

вул. Леонтовича, 9, м. Kиїв, 01054, Україна.