Оберіть свою мову

Телефонний довідник

 
 

GoogleTranslate

Ukrainian Bulgarian Czech Danish English Estonian Finnish French German Greek Hungarian Italian Japanese Latvian Lithuanian Norwegian Polish Portuguese Romanian Slovak Slovenian Spanish Turkish
 

Спосіб одержання аутологічного фібринового гелю

та набір реагентів для його здійснення

(Захищено патентом України на винахід № 113094)

 

Проблема. Стимуляція регенерації кісткових і м'яких тканин і зниження інтенсивності прояву запальних процесів є надзвичайно актуальним сьогодні в медицині. Використання фібринового клею як хірургічного адгезиву чи гемостатичного агента в вигляді спеціальних наборів, що містять концентрований фібриноген, отриманий з плазми крові донорів, у поєднанні з білковим активатором тваринного походження, таким як тромбін чи батроксобін, для одержання гетерологічного фібринового клею має ряд недоліків: виготовлених з плазми крові донорів, є можливість розвитку алергічних реакцій на чужорідні білки, небезпека передачі гематогенних інфекцій (гепатити В, С та ВІЧ-інфекція), складність виготовлення і використання: багатостадійність, багатокомпонентність, довготривала попередня підготовка білкового препарату можливість спонтанної полімеризації фібриногену у флаконі.

Створено: новий оригінальний одностадійний Спосіб одержання аутологічного вірус-безпечного фібринового гелю для стимуляції регенерації кісткових і м’яких тканин та зниження інтенсивності прояву запальних процесів (далі Спосіб) призначений для клінічного використання безпосередньо перед застосуванням. У контактну ділянку вводять аутологічний фібриновий гель, утворений із плазми крові пацієнта та активатора протромбіну – ферменту екамуліну з отрути ефи багатолускової.

Для зручності клінічного виконання Способу пропонується Набір реагентів, що включає необхідні стерильні компоненти: ліофілізований фермент екамулін, розчини кальцію хлориду та фізіологічного розчину.

Сфери застосування: хірургія, ортопедія, травматологія, гінекологія, комбустіологія.

Переваги:

  • одностадійний спосіб одержання;
  • простота приготування фібринового гелю з плазми крові пацієнта безпосередньо перед застосуванням;
  • вірусно-інфекційна безпечність завдяки виключенню використання тромбіну тваринного походження;
  • відсутність антигенності та подразнюючої дії аутологічного фібринового гелю на прилеглі тканини;
  • відсутність імуногенності;
  • адгезія до вологої поверхні тканин, високий ступінь моделювання ураженої поверхні та висока щільність прилягання до уражених тканин;
  • простота аплікації, швидке утворення водо- та повітронепроникного гелю;
  • стимуляція регенерації тканин;
  • зниження інтенсивності запального процесу.
  • набір стерильних реагентів для здійснення цього способу.

Споживачі: пацієнти відділень хірургії, ортопедії, травматології, гінекології, комбустіології під час проведення відповідних операцій.

Ринок: клініки хірургічного, ортопедичного, травматологічного, гінекологічного та комбустіологічного профілю в усьому світі.

Рзроблено та апробовано: у відділі структури і функції білка Інституту біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України та в Білоцерківському Національному аграрному університеті

Контакти:

Довідки: Тел.: 380-44-235-71-57; Fах: 380-44-279-63-65;

Е-таil: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ,  www.biochemistry.org.ua .

Адреса: Інститут біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України

вул. Леонтовича, 9, Київ 01054, Україна.