Оберіть свою мову

Телефонний довідник

 
 

GoogleTranslate

Ukrainian English Estonian French German Italian Latvian Lithuanian Polish Spanish
 

Конференція молодих вчених «Актуальні проблеми біохімії і біотехнології – 2021»

20-21 травня в Інституті біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України за підтримки АЛТ Україна пройшла традиційна щорічна конференція-конкурс молодих вчених «Актуальні проблеми біохімії і біотехнології – 2021», присвячена 30-річчю Незалежності України.

 

Під час конференції результати своїх досліджень представили студенти, аспіранти і молоді науковці з Дніпра, Івано-Франківська, Києва, Львова, Тернополя, Харкова і Чернівців. Робота конференції здійснювалась в чотирьох напрямках: медична біохімія, біотехнологія, біохімія і біохімічні механізми стійкості організмів до несприятливих умов (програма конференції). Для оцінки виступів під час конференції працювало конкурсне журі (д.б.н., проф. Матишевська О.П., д.б.н., проф. Великий М.М., д.б.н. Бабіч Л.Г., д.б.н. Данилович Ю.В., к.б.н. Косякова Г.В., к.б.н. Чернишенко В.О., к.б.н. Тихомиров А.О., к.б.н. Корольова Д.С., к.б.н. Яценко Т.А.). Доповідь оцінювали за якістю презентації і відповідей на питання та науковим обґрунтуванням виконаної роботи. За найкращі доповіді нагороджено к.б.н. Горак Ірину, к.б.н. Мазанову Анну та студентів Пугач Алісу і Бекала Марка, заохочувальні призи присуджено Фінюк Наталі і Ткаченку Антону.

Також учасники мали змогу долучитись до майстер-класів, присвячених молекулярному докінгу і підбору праймерів з використанням ресурсів бібліотеки NCBI, організованих співробітниками Інституту н.с. Меженською О. та н.с. Горак І.

У зв’язку з епідемією Covid-19 частина доповідей здійснювалась дистанційно, що не завадило учасникам брати активну участь в обговоренні.

Ми вдячні учасникам за цікаві доповіді і жваву дискусію, а також всім, хто долучився до організації і проведення конференції.

З повагою,

оргкомітет

Додаємо збірник тез та фото.