Оберіть свою мову

Телефонний довідник

 
 

GoogleTranslate

Ukrainian English Estonian French German Italian Latvian Lithuanian Polish Spanish
 

Виступи на радіо і ТБ

10.06.2021

Академік Сергій Комісаренко про походження коронавірусу, важливість вакцинації та головні уроки світової коронавірусної кризи (Інтерв’ю інформагентству «Укрінформ»)

02.06.2021

Академік Сергій Комісаренко: «Вакцинація повинна відбуватися як військова операція» (28 травня 2021 року на сторінках газети «День» (№89-90) було опубліковано інтерв’ю з директором Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України академіком Сергієм Комісаренком щодо того, що повинен робити уряд зараз, аби здолати пандемію ковіду, і які ресурси є в науковців).

06.05.2021

Академік Сергій Комісаренко: «Тотальна вакцинація населення – єдиний ефективний спосіб стримати пандемію» (Коментар телеканалу «Київ»).

26.03.2021 та 29.03.2021

Інтерв’ю з директором Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України академіком Сергієм Комісаренком (ч.ч. 1, 2) (Джерело: інтернет-видання «Главком»).

12.11.2020

Інтерв’ю академіка Сергія Комісаренка: «Треба довіряти клінічним ознакам коронавірусу, а не тесту» (10 листопада 2020 року на сайті інформаційного агентства «Апостроф» було опубліковано інтерв’ю директора Інституту біохімії імені О.В. Палладіна НАН України академіка Сергія Комісаренка щодо тестування на коронавірус).

10.11.2020

Інтерв’ю академіка Сергія Комісаренка: «Шукаємо антитіла та антигени»

(6 листопада 2020 року на сайті інформаційного агентства «Українські національні новини» було опубліковано інтерв’ю директора Інституту біохімії імені О.В. Палладіна НАН України академіка Сергія Комісаренка щодо тестування на коронавірус).

Інтерв’ю академіка Сергія Комісаренка: «Ідея, на якій ґрунтується дія української вакцини від коронавіруса, абсолютно унікальна» (29 жовтня 2020 року на сайті інформаційного ресурсу «Факти» було опубліковано інтерв’ю директора Інституту біохімії імені О.В. Палладіна НАН України академіка Сергія Комісаренка щодо виробництва вакцини від COVID-19 в Україні).

13.10.2020

Академік Сергій Комісаренко: «Здатність коронавірусу інфікувати людей посилилася» (8 жовтня 2020 року на сайті інформаційного агентства «Факти» було опубліковано інтерв’ю директора Інституту біохімії імені О.В. Палладіна НАН України академіка Сергія Комісаренка, присвячене епідеміологічній ситуації в Україні).

21 вересня 2020 року голова Комісії з біобезпеки та біологічного захисту при Раді національної безпеки і оборони України, член Президії НАН України, академік-секретар Відділення біохімії, фізіології і молекулярної біології НАН України, директор Інституту біохімії імені О.В. Палладіна НАН України академік НАН України і НАМН України Сергій Комісаренко зустрівся з Головою правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Володимиром Ставнюком.

 

07.09.2020

Полювання вчених на коронавірус SARS-COV-2, що викликає COVID-19: наукові стратегії подолання пандемії  (Стаття директора Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України, голови робочої групи при НАН України з проблем (наслідків) поширення коронавірусу SARS-CoV-2 в Україні академіка Сергія Комісаренка (Джерело: журнал “Вісник НАН України”, №8, 2020 р.)

18.08.2020

«Ми повинні бути готовими до того, що наше життя зміниться» (Інтерв’ю академіка Сергія Комісаренка (Інститут біохімії імені О.В. Палладіна НАН України) Українському Інтернет-телебаченню «UkrLife.TV»).

18.06.2020

Чому росте кількість хворих на Covid-19, які незворотні наслідки хвороби та чи є в українців колективний імунітет від вірусу – академік Сергій Комісаренко.

13.05.2020

Академік Сергій Комісаренко: «Поведінка коронавірусу непередбачувана, тому не можна передбачити кроки уряду» (12 травня 2020 року на сайті інформаційного ресурсу «Наш» було опубліковано коментар директора Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України, голови робочої групи при НАН України з проблем (наслідків) поширення коронавірусу SARS-CoV-2 в Україні академіка Сергія Комісаренка в прямому ефірі телеканалу «Наш»).

16.04.2020

Академік Сергій Комісаренко про боротьбу з коронавірусом в Україні

Коментар в ефірі програми “Сніданок з 1+1” : Про те, скільки насправді коштує розробка вакцини від коронавірусу, що потрібно для її створення та наскільки це можливо в Україні, а також про ефективність боротьби з коронавірусом сьогодні в нашій державі в ефірі програми “Сніданок з 1+1” розповів директор Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України, голова робочої групи при НАН України з проблем (наслідків) поширення коронавірусу SARS-CoV-2 в Україні академік Сергій Комісаренко.

09.04.2020

Академік Сергій Комісаренко: «Реальна кількість хворих на коронавірус більша у 8-10 разів, ніж показує статистика».

03.04.2020

Академік Сергій Комісаренко: «SARS-CoV-2 може примусити учених світу об’єднати зусилля» (Інтерв’ю директора Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України, голови робочої групи при НАН України з проблем (наслідків) поширення коронавірусу SARS-CoV-2 в Україні академіка Сергія Комісаренка журналістам газети “День” (№ 60, 2020 р.).