Оберіть свою мову

Телефонний довідник

 
 

GoogleTranslate

Ukrainian English Estonian French German Italian Latvian Lithuanian Polish Spanish
 

ПОЗДОРОВЛЯЄМО!

ПРЕЗИДІЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

11.05.2022,  м. Київ, №. 136

 Про підсумки конкурсу установ НАН України за досягнення  кращих показників у винахідницькій роботі, створенні, охороні та використанні об’єктів інтелектуальної власності та за звання «Винахідник року Національної академії наук України» в 2021 році

……….

Серед установ, що найбільш активно здійснювали ліцензійну діяльність, слід відзначити Інститут надтвердих матеріалів ім. В.М. Бакуля НАН України, Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України, Інститут мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України.

………

По Відділенню біохімії, фізіології і молекулярної біології НАН України

Першу премію присуджено Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України, який: подав 3 заявки на реєстрацію винаходу та 3 – корисні моделі; одержав реєстрацію на 1 винахід та 2  патенти на корисні моделі; отримав 2 свідоцтва на торговельні марки; уклав 1 ліцензійний договір на надання невиключної ліцензії на використання патенту на винахід; склав 21 звіт про патентні дослідження; підтримує чинність 99 патентів (виконавці: співробітники сектору з питань трансферу технологій, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності  ВНТІ).

Присвоєно звання «Винахідник року Національної академії наук України» Чернишенку Володимиру Олександровичу – заступнику директора Інституту біохімії ім. О.В .Палладіна НАН України, доктору біологічних наук.