ПОЗДОРОВЛЯЄМО!
За активну участь та вагомі досягнення у науковій діяльності директор Інституту, академік НАН України Сергій Комісаренко на засіданні Вченої ради інституту 13 травня 2025 р. вручив Почесну Грамоту Ради молодих вчених НАН України інженеру 2 кат відділу структури і функції білка КАТЕРИНІ БАЙДАКОВІЙ.
Вітаємо Катерину і бажаємо їй подальших успіхів!
ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Науковий семінар Інституту біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України «Актуальні проблеми сучасної біохімії» продовжує свою роботу. 20-го травня (вівторок) 2025 р. о 10-30 в Актовій залі Інституту будемо слухати доповідь аспірантки відділу молекулярної біології Інституту Юлії Куліш «ВПЛИВ ВУГЛЕЦЕВИХ НАНОЧАСТИНОК НА ЕКСПРЕСІЮ ГЕНІВ ТРАНСКРИПЦІЙНИХ ФАКТОРІВ ТА МІКРОРНК». Мова йде за апробацію дисертації на здобуття вченого ступеня доктора філософії. Науковий керівник роботи – член.-кор. НАН України професор Мінченко О.Г.
Традиційно до цього інформаційного листа додаю авторські тези доповіді.
При цьому повідомляю, що прийняти участь у роботі семінару можна буде й у дистанційному форматі відповідно до наступної адреси:
https://meet.google.com/icw-rvqx-syj
Запрошую Вас та Ваших колег до участі у роботі нашого семінару.
З повагою, щиро Ваш - С.О.Костерін
10 травня 2025 р.
Актуальні проблеми біохімії і біотехнології – 2025
Шановні колеги!
5 – 6 травня в Інституті біохімії ім. О. В. Палладіна НАН України за підтримки Біонікс Лаб пройшла традиційна щорічна конференція-конкурс молодих вчених «Актуальні проблеми біохімії і біотехнології – 2025», присвячена 100-річчю Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України.
Під час конференції результати своїх досліджень представили студенти, аспіранти та молоді науковці з різних куточків України: Києва, Полтави, Дніпра, Запоріжжя, Івано-Франківська, Львова, Тернополя і Чернівців, а також студенти з міста Бінгьоль та міста Конья, Турція. Доповідачі були присутні як у залі, так і дистанційно, що не завадило учасникам брати активну участь в обговоренні. Також учасники мали можливість послухати пленарні доповіді постдокторантки Олександри ПАВЛОВОЇ на тему «hIPSC-диференційовані дофамінергічні нейрони як корисний інструмент для вивчення їх нейрофізіології та розвитку», а також доктора філософії Ольги РУДНИЦЬКОЇ на тему «Багатогранна роль стресу ендоплазматичного ретикулума в регуляції експресії генів у нормальних астроцитах і клітинах гліобластоми».
Робота конференції здійснювалась в чотирьох напрямках: біохімія та медична біохімія (1-ий день), молекулярна біологія та біотехнологія (2-ий день). Для оцінки виступів під час конференції працювало конкурсне журі. Доповідь оцінювали за якістю презентації та відповідей на питання, за науковим обґрунтуванням виконаної роботи. За найкращі доповіді нагороджено: